






Wymiary 80×100×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Drewno akacjowe Rozmiary Szerokość: 100 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 80 cm Udźwig: 25 kg Waga: 15,4 kg Wymiary tac serwujących: 28 x 50 x 3,8 cm Wymiary górnej półki: 46 x 50 cm Dolna półka: 81 x 46 x 3 cm Specyfikacja Ogrodowy stolik serwujący na uroczystości i przyjęcia Odporne drewno akacjowe z impregnacją olejową Dwa zdejmowane tace serwujące Uchwyt na butelki i szklanki na nóżce Dostarczany w stanie do samodzielnego montażu Ogrodowy stolik serwujący z drewna akacjowego jest praktycznym pomocnikiem na letnie spotkania, rodzinne uroczystości i nieformalne przyjęcia ogrodowe. Dzięki wystarczającej przestrzeni do przechowywania, zdejmowanym tacą i uchwytom na butelki i szklanki, będziesz mieć wszystko pod ręką. Odporna konstrukcja z impregnacją olejową jest odpowiednia do użytku na zewnątrz, a naturalny wygląd drewna łatwo wpasuje się w każdy ogród, na taras i balkon. Stolik ułatwi serwowanie i przyczyni się do przyjemnej atmosfery podczas wspólnych chwil z przyjaciółmi.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Lokalizacja | Ogrodowe |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte |
| Kółeczka | Tak |
| Nośność | 25 kg |
| Waga | 15,4 kg |
| Widok ar | Tak |

Matowa, skandynawska, drewniana
W magazynie
81×68×38 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Matowa, drewniana, z kołkami
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie