


















Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i stabilnością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a na dodatek się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą konserwację, ciepło i delikatne otulenie, to właśnie mikrofibra jest dla Ciebie idealna. Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Szampański Właściwości Minimalistyczny motyw w paski Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli Po praniu wybierz delikatne odwirowanie Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewki na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
| Motywy | Paski |
|---|---|
| Materiał | Mikrofibra, Poliester |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Zakładka |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy, Paski |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Prążek | 2 cm |
| Cena | 50 - 70 zł, Powyżej 50 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,8 kg, 0,75 kg |

Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie