







Wymiary 82×48×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Biały Ekoskóra: Czarny Polipropylen: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Udźwig: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Podszyte siedzisko z pokrowcem z ekoskóry Wytrzymała konstrukcja z polipropylenu w czarnym kolorze Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Oddaj się lekkości i harmonijnej atmosferze w swoim wnętrzu. Jasna przestrzeń pełna delikatnych kolorów i światła nie musi być już tylko marzeniem. Styl skandynawski spełnia wymagania nowoczesnego mieszkania – jest przewiewny, praktyczny i elegancki. W jadalni inspirowanej Skandynawią doskonale sprawdzi się funkcjonalne i wizualnie czyste meble. Biało-czarna kombinacja kolorów z elegancką konstrukcją podkreśli nowoczesny wygląd twojego wnętrza. Krzesło jadalniane BALI MARK w tej wersji uwydatni skandynawski charakter przestrzeni. Nie obawiaj się uzupełnić neutralne tony akcentem w postaci ciemnoniebieskiego, zielonego lub starego różu, które dodadzą wnętrzu szyku. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Waga | 4,4 kg |

82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88-94×44-53×47-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, plastikowa
W magazynie
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skórzana, skandynawska
W magazynie
Skórzana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa

76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

81×54×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
1×60×51 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
82×49×55 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

76×49×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa

86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie