






Wymiary 82×48×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Plastik: Czarny Eko skóra: Czarny Polipropylen: Czarny Wymiary Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Udźwig: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Tapicerowane siedzisko z eko skóry Wytrzymała konstrukcja z polipropylenu Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Oddaj się lekkości i harmonijnej atmosferze w twoim wnętrzu. Jasne przestrzenie pełne delikatnych barw i światła już nie muszą być tylko marzeniem. Styl skandynawski spełnia wymagania nowoczesnego mieszkania – jest przewiewny, praktyczny i elegancki. W jadalni inspirowanej Skandynawią doskonale sprawdzi się funkcjonalne i wizualnie czyste meble. Czarny kolor w eleganckim wykonaniu świetnie wpasuje się w jasne wnętrze i stworzy wyrafinowany kontrast. Krzesła jadalniane BALI MARK w czarnym kolorze podkreślą skandynawski charakter przestrzeni. Nie bój się dodać akcentu w postaci ciemnoniebieskiego, zielonego lub różowego – wynikowy efekt cię zaskoczy. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Eko skóra, Skóra, Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Waga | 4,4 kg |

82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, retro
W magazynieDostawa gratis
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, metalowa
W magazynie
82×59×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
82×48×55 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
88×55 cm, metalowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Materiałowa

Nowoczesna, skórzana, składana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie