



Wymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Kolor Miętowy Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Bawełniany muślin z delikatnie falistą strukturą Zapięcie na zamek Nie wybielać Zalecana temperatura prania 40–60 °C (wg metki producenta) Poszewka nie wymaga prasowania
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Długość | 90 cm |
| Pora roku | Lato, Całoroczne |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

Jednokolorowa, wałki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
70×90 cm, na zamek
W magazynie

Bawełniana, guziki
W magazynie
Guziki
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
50×70 cm, na zamek
W magazynie
Prostokątna, nietypowa
W magazynie

Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Satyna
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie

Bawełniana, na zamek
W magazynie
Prostokątna, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie