






Wymiary 84×168×39 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda Sorrenti 168 cm z szufladami - dąb vicenza, Szerokość: 168, Wysokość: 84, Głębokość: 39, Wysokość nóżek: , Głębokość blatu: , Montaż: .
| Szerokość: | 168 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Drzwiowe |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Material | Płyta laminowana |
| Producent | STILLA |

Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
17×45×108 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
83×176×40 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis

Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Szufladowa, klonowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
84×160×39 cm, szufladowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, retro
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, sosnowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
72×153×39 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Uniwersalna
W magazynie
51×56 cm, matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis

Matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis

82×100×41 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis