Produkty, które mogą Ci się spodobać
Zielone tapicerowane łóżko dwuosobowe 160x200 cm Linea – Micadoni
Wymiary 98×160×200 cm
Historia cen
- 5.04.2026 - 5479 zł
- 19.03.2026 - 5479 zł
- 10.03.2026 - 5480 zł
- 14.02.2026 - 5124,65 zł
Opis produktu
Zielone tapicerowane łóżko dwuosobowe 160x200 cm Linea – Micadoni
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Właściwości tapicerki | Odpowiedni dla zwierząt domowych/wodoodporny |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Gładki |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Wysokość nóg | 2.5 cm |
| Liczba nóg | 10 szt. |
| Belka nośna | Tak |
| Wysokość zagłówka | 70 cm |
| Wysokość ramy | 28 cm |
| Nośność | 200 kg |
| Waga | 108 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 225 cm |
| Rodzaj | Niskie |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki |
| Materiał tylnej części | Materiał obiciowy |
| Kolekcja | Linea |
| Montaż wymagany | Tak |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Rodzaj stelaża | Płyta |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Bez nóżek/bez schowka/z zagłówkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF/płyta wiórowa |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 60000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Magic Velvet 2243 |
| Materiał obicia | Aksamit |
| Producent | Micadoni |
Polecamy

Łóżko kontynentalne Zen
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko kontynentalne Pillow Conti
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko Simple
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Auro
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Largo
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Opfelia
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Mono Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Galla
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Plain
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko SOFIA 160 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Łóżko Mono
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Materac Sommera 18 cm
145×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko kontynentalne bez wezgłowia
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Pillow Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Colette Low
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Pure
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Felicia
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Tapicerowane 160x200 cm ROSSO ze Stelażem i Pojemnikiem Dwuosobowe Boucle Kremowe
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Odette
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Pillow
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko Livv
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Cozy
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko kontynentalne bez wezgłowia
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Laura 140 x 200 cm, dąb Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
147×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko kontynentalne Allesio
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Liano
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko kontynentalne Allen
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Łóżko Alba
Tapicerowana, nowoczesna, retro
Najlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie

































































