










Wymiary 88×251×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa powyżej 250 cm Kolor: Kremowy Pokrycie: Monolith 02 Materiał sofy Materiał pokrycia: Delikatna i gładka tkanina welurowa Monolith z metalicznymi refleksami Właściwości pokrycia: Powłoka wodoodporna redukująca wchłanianie płynów, łatwo czyszcząca tkanina Skład pokrycia: 100% Poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedziska: Falista sprężyna i pianka tapicerska Typ pianki: T30 (średnio twarda) Konstrukcja: Drewno lite, płyta wiórowa Wymiary sofy (tolerancja +/- 3%) Szerokość: 251 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 88 cm / 67 cm Szerokość siedziska: 201 cm Wysokość siedziska: 39 cm Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm Wysokość nóżek: 2,5 cm Szerokość podłokietników: 25 cm Długość podłokietników: 75 cm Powierzchnia do spania: 130 x 200 cm Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 81 kg brutto Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Umiejscowienie: Pod częścią siedzącą sofy Poduszki oparcia z zamkiem błyskawicznym (3 szt.) wypełnione rozdrobnioną pianką PU Tylna część sofy jest również tapicerowana Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Konwersja na łóżko Rozkładanie do łóżka: Tak Wymiary łóżka: 130 x 270 cm Typ rozkładania: Ręczne z opuszczanym oparciem Dostarczana w częściach do samodzielnego montażu. Tkanina Monolith, dzięki swojej gładkiej powierzchni, przypomina aksamit z delikatnym połyskiem. Ze względu na swoje unikalne właściwości, takie jak wytrzymałość, odporność i wysoka miękkość, jest wykorzystywana jako tkanina tapicerska. Zalety tkaniny Monolith to odporność na mechacenie i światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory znacząco nie zmieniają wyglądu. Aksamitnie miękki Monolith wykonany jest ze 100% poliestru o większej gramaturze, który pokrywa specjalna warstwa ochronna. Tworzy ona hydrofobową warstwę, która zapobiega natychmiastowemu wchłanianiu się płynów. Natychmiast po zabrudzeniu płynem zalecamy osuszanie papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia używaj wyłącznie specjalistycznych środków do mebli tapicerowanych. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tak zwany test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli materiał wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Monolith wynosi prawie 100.000. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20.000 cykli.
| Szerokość: | 251 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Głębokość siedziska | 50 cm, 110 cm |
| Wysokość siedziska | Wieloosobowe, 39 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 200 cm |
| Waga | 81 kg |
| Wysokość nóżek | 2,5 cm |
| Szerokość siedziska | 201 cm |
| Kształt | W kształcie litery L |

Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie