

Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Biały Kolorowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Specyfikacja Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Zapięcie na suwak
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Długość | 70 cm |
| Motyw | Motyl |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
50×70 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, retro
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Jednokolorowa, industrialna, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Orientalna, rustykalna
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Kwiaty, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, jednokolorowa, skandynawska
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie