

Wymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Biały Kolorowy Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Nie bielić Nie suszyć w suszarce Zapięcie na zamek
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Motyw | Motyl |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×70 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, retro
W magazynie
55×55 cm, jednokolorowa

45×45 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Orientalna, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, industrialna, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

45×45 cm
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, na zamek
W magazynie

45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie