





Wymiary 90×43×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Niebieski Metal: Matowy czarny Wymiary Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Nośność: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim wypełnieniem Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Mocne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym Dostarczane w częściach Styl łączący proste formy i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia stołowe oraz duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet w krótkie dni. Tapicerowane krzesło jadalniane Lava doskonale wpasuje się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste przeszycia i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Doskonale wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,2 kg |

90×43×51 cm, tapicerowana, składana
Do wysłania za 1 tydzień
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×62×75 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×54×61 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień

80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Metalowa, industrialna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×45 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Industrialna, materiałowa

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie