





Wymiary 87×44×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła: Aksamitna tkanina: niebieska Metal: czarny mat Wymiary krzesła: Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 50,5 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 87,5 cm Wysokość siedzenia: 47,5 cm Nośność: 120 kg Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Wybierz umiarkowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Zielone rośliny, kolorowe obrusy i duże metalowe lampy to świetne dodatki do skandynawskiej jadalni. W skandynawskich wnętrzach nie może zabraknąć dużych okien i oświetlenia, które gwarantuje światło nawet w krótkie dni. Niebieskie krzesło Asti idealnie pasuje do jadalni inspirowanej krajami skandynawskimi. Dopasuj proste przeszycia i czarne nogi do stołu z metalowymi elementami. Różne kolory krzeseł świetnie prezentują się przy jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 3,8 kg |

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana

90×43×51 cm, tapicerowana, składana
W magazynie
76-80×46-49×54-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
80×48×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
88×44×53 cm, nowoczesna, składana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna, materiałowa

Drewniana, skandynawska
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
86×49×52 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie