








Wymiary 82×49×52 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Biały Ekoskóra: Czarny Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 49 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 52 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość: 82 cm Wysokość siedziska: 47 cm Obciążenie: 100 kg Waga: 4,6 kg Poddaj się lekkości i harmonijnej atmosferze w swoim wnętrzu. Już nie musisz jedynie pragnąć jasnej przestrzeni pełnej światła i delikatnych kolorów. Styl skandynawski spełnia wysokie wymagania dotyczące mieszkania, a także jest przestronny i elegancki. W skandynawskiej jadalni nie obejdziesz się bez praktycznych mebli i zawsze zielonych ziół. Biało-czarny kolor w połączeniu z masywnymi nogami doskonale wpasuje się w jadalnię w stylu skandynawskim. Krzesło Bali Mark w biało-czarnym kolorze podkreśla skandynawski charakter. Nie bój się łączyć neutralnych odcieni z jednym bardziej wyrazistym kolorem, bez którego skandynawsko stylizowane wnętrze nie może się obejść. Wypróbuj ciemnoniebieski, zielony lub stary róż. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,7 kg |

82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
Do wysłania za 1 tydzień
82×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Materiałowa

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Materiałowa

76-80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×49×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
112×70×41 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
86×65×69 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, retro
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Drewniana, plastikowa, plastikowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie