








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Naturalny rysunek drewna i nowoczesny połysk podstawy – Calabro Max w tej wersji łączy przytulność z wyrazistym charakterem. Drewnopodobny blat ociepla wnętrze i wprowadza...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Kształt stołu | Owalne |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 140 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 90 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku, bez połysku |
| Kształt blatu | Owalne |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Dębowy |
| Material | Super decor |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, retro
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
Dostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
W magazynie
Szklana
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
40×100×50 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Rozkładana, metalowa, dębowa

Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Błyszcząca, regulacja wysokości
W magazynie
46 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Zestawy, industrialna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Obrotowa
W magazynie