



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Masz kawalerkę lub niewielkie mieszkanie i brakuje Ci miejsca na klasyczny stół? Idealnym rozwiązaniem jest ławostół Quadro Lux! Przed rozłożeniem zajmuje minimalną przestrzeń,...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Rozkładane | Tak |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Szary |
| Material | MDF |
| Producent | Hubertus |

Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, owalna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Owalna, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana
Dostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
Okrągła, marmurowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie