







Wymiary 85×285×146 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2521 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, sofa w kształcie U Wielkość: Sofa powyżej 270 cm Kolor: Jasny zielony Tapicerka: Cosmic 16 Materiał sofy Materiał tapicerki: Welur Skład tapicerki: 100% poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 cykli Typ siedzenia: Pianka tapicerska Typ pianki: T30 (średnio twarda) Konstrukcja: Lite drewno i płyta wiórowa Wymiary sofy (tolerancja +/- 3 %) Szerokość: 285 cm Głębokość: 146 cm Wysokość: 74,5 cm / 85 cm Szerokość siedziska: 265 cm Wysokość siedziska: 37 cm Głębokość siedziska: 50 cm / 105 cm Wysokość nóżek: 4,5 cm Szerokość podłokietników: 11 cm Wysokość podłokietników: 62 cm Głębokość podłokietników: 87 cm Poduszka oparcia: 65 x 50 cm Szerokość otoman: 66 cm Szerokość części siedzącej: 133 cm Powierzchnia do spania: 130 x 265 cm Maksymalne obciążenie: 110 kg / 1 miejsce siedzące Waga: 111 kg (brutto) Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Polożenie przestrzeni do przechowywania: Pod siedzeniem sofy Poduszki oparcia z zamkiem błyskawicznym (4 szt.) z wypełnieniem z kruszonej pianki Poduszki dekoracyjne (2 szt.) Tył sofy jest tapicerowany Dostarczana w stanie rozłożonym Instrukcja montażu w opakowaniu Przekształcenie na łóżko Rozkładanie: Tak Wymiary łóżka: 130 x 265 cm Typ rozkładania: Ręczne z odchylanymi plecami Tkanina Cosmic Tkanina Cosmic to welur strukturalny wykonany w 100% z poliestru, który łączy luksusowy wygląd z wysoką odpornością na codzienne użytkowanie. Dzięki gramaturze 240 g/m² sprawia wrażenie mocnej i wysokiej jakości, a jednocześnie jest przyjemnie miękka w dotyku. W teście ścieralności Martindale osiąga 50 000 cykli, co czyni ją idealnym wyborem dla tapicerowanych mebli w intensywnie użytkowanych domach. Odporność na mechacenie 4/5 i trwałość barw 4/5 zapewniają, że materiał na długo zachowa swój wygląd i kolor. Praktyczną zaletą jest również ograniczone wchłanianie płynów, co ułatwia pielęgnację. Cosmic jest odpowiedni do sof, narożnych zestawów wypoczynkowych, foteli i dekoracyjnych dodatków. Dzięki swojej odporności jest również doskonałym wyborem do domów z zwierzętami. Aby zachować piękny wygląd, zalecamy regularne odkurzanie miękką szczotką i szybkie usuwanie ewentualnych zabrudzeń wilgotną szmatką.
| Szerokość: | 285 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 146 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Z poduszkami | Tak |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm, Wieloosobowe |
| Głębokość siedziska | 50 cm, 105 cm |
| Kształt | Kształt U |
| Wysokość nóżek | 4,5 cm |
| Waga | 111 kg |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 265 cm |
| Szerokość siedziska | 265 cm |

Wysoka, regulowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Materiałowa, wysoka, z poduszkami

Nowoczesna, retro, rozkładana
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Retro, rozkładana, drewniana

Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, do codziennego użytku
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

Nowoczesna, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, do codziennego użytku, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie