







Wymiary 351×191 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik sztruksowy Teromis U to coś więcej niż miejsce do popołudniowego relaksu. To mebel, który staje się centrum codziennych spotkań, rozmów i wspólnych chwil. Jego opływowa forma i charakterystyczna, prążkowana tkanina wnoszą do wnętrza ciepło oraz wyjątkowy styl. Narożnik rozkładany zapewnia komfortową przestrzeń również do nocnego wypoczynku. Idealną dla gości, którzy zostają na dłużej. Atutem jest także pojemnik na pościel, który w dyskretny sposób mieści dodatkowe koce, poduszki czy kołdrę. Teromis U to funkcjonalny, stylowy i wygodny narożnik pokojowy, który tworzy przytulne serce Twojego salonu. Wymiary: szerokość 351 cm, głębokość: 191 cm, wysokość: 70-80 cm, powierzchnia spania: 293 x 135 cm, pojemnik na pościel: 133 x 56 x 17 cm Strona narożnika: symetryczny Wykonanie: stelaż: drewno iglaste oraz liściaste + płyta wiórowa o grubości 15 mm, siedzisko i oparcie: pianka T2844 o grubości 8 cm + sprężyna falista "typ A", narożnik jest rozkładany, posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, nóżki przednie: metal, nóżki tylne: tworzywo sztuczne - kolor czarny, oparcie w formie ruchomych poduszek wypełnionych śrutem, poduszki w zestawie, narożnik wolnostojący (tył obity tkaniną) Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 351 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 191 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Typ mebla | Narożniki |
| Kolorystyka | Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy, Szary, kremowy, zielony, brązowy, niebieski, czarny, różowy |
| Długość powierzchni spania | 293 |
| Szerokość powierzchni spania | 135 |
| Wymiary pojemnika na pościel | 133 x 56 x 17 cm |
| Typ narożnika | Narożnik typu "U" |
| Strona narożnika | Uniwersalna |
| Nóżki | Niskie |
| Styl | Nowoczesny, klasyczny, Nowoczesny, klasyczny |
| Ilość miejsc | 5 |
| Sposób rozkładania | DL - manualny |
| Ocena | 4.8 |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyny faliste, pianka, Sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie oparcia | Sprężyny faliste, pianka, Sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie poduszek oparciowych | Śrut |
| Kolor | Szary/kremowy/zielony/brązowy/niebieski/czarny/różowy |
| Producent | MIRJAN24 |

351×191 cm, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, skórzana, wysoka
Dostawa gratis
90×305×140 cm, nowoczesna, rozkładana
W magazynie
Drewniana, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
Industrialna, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
72×290×163 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
90×305×140 cm, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
Do wysłania za 3 tygodnie
85×303×143 cm, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
93×300×140 cm, nowoczesna, retro
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
67-88×321×140 cm, z przestrzenią do przechowywania, rozkładana
Do wysłania za 5 tygodni
Wysoka, regulowana
W magazynie
88×305×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, skórzana, wysoka
Dostawa gratis
93×300×140 cm, nowoczesna, retro
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

Nowoczesna, rozkładana, drewniana
W magazynie
86×376×372 cm, industrialna, z przestrzenią do przechowywania
Dostawa gratis
88×321×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

85×303×143 cm, nowoczesna, rozkładana
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa

85×285×146 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, do codziennego użytku, drewniana

Nowoczesna, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
82×311×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Materiałowa, niska
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis