





Wymiary 100×135 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 54,39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel dziecięca do łóżeczka 100x135 cm Gabby's Dollhouse "Sugar Dream" – Jerry Fabrics
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 135 cm |
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.5 kg |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 135 cm |
| Wymiary pościeli | 100x135 |
| Rozmiar poduszki | 40x60 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Gabby's Dollhouse |
| Zapięcie pościeli | Na suwak |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 110 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Jerry Fabrics |

Myszka Miki i Minnie, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Myszka Miki i Minnie, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry, Psi Patrol
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz, zwierzątka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie