






Wymiary 140×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 101,14 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biała bawełniana pościel dziecięca jednoosobowa 140x200 cm Pti Bolide – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.612 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 140x200 |
| Rozmiar poduszki | 63x63 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Pti Bolide |
| Zapięcie pościeli | Na zatrzask |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 90 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Biały/kolorowy |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Opinie użytkowników
fatalna jakość, okropna już kiedy na to spojrzałam i dotknęłam
Pościel jest bardzo rzadko tkana, gęstość włókien jest niska, więc pościel jest przezroczysta. Kolory odpowiadają zdjęciu, wzór ładny, ale jakość słaba. Dodatkowo długość kołdry w pościeli nie wynosi 200 cm! Kołdra o długości 200 cm się tam nie zmieści, więc jest w środku zmięta. Pościel ma maksymalnie 195 cm długości. Szkoda, nie sądzę, że cena 660,- jest adekwatna, powinna być niższa. Dziękuję.
Na zdjęciu tkanina wygląda znacznie lepiej. W rzeczywistości jest bardzo cienka i dość przezroczysta.
To był prezent do nowego pokoju mojego wnuka, myślę, że był zadowolony zarówno chłopiec, jak i rodzice.

Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
90×200 cm, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie