






Wymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 76,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Beżowa |
| Struktura materiału | Elastyczna/miękka |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 0.7 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.585 kg |
| Długość | 100 cm |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Wzór | Kwiecisty |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 650 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Można prać w pralce/prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających/odkurzać regularnie |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Foutastic |

Dywaniki łazienkowe, zestawy

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
⌀ 100 cm, okrągła, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Bambusowa, podkładki WC, dywaniki łazienkowe
W magazynie


Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie