


Wymiary 40×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrowłókno z flanelowym wykończeniem Kolor Niebieski Biały Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 50 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapinanie na zamek błyskawiczny Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 40 x 50 cm |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Paski |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,1 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie