

Wymiary 87×240×111 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2869,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa rozkładana 3-osobowa typu szezlong z beżowej tkaniny z bukli . Dodatkowe poduszki w zestawie i zdejmowany pokrowiec oparcia. Wymiary: dł. 240 x gł. 111 x wys. 87 cm CATONO
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 111 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
194×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
54×36×119 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
54×36×119 cm, dwuosobowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska, materiałowa
Dostawa gratis
90×136×75 cm, drewniana, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis