





Wymiary 90×43×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Niebieski Metal: Matowy czarny Wymiary Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Obciążenie: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło do jadalni z miękką wyściółką Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Mocne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na oszczędne dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Doskonałymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są zawsze zielone rośliny, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło do jadalni Lava idealnie wpasuje się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste przeszycie i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,2 kg |

90×43×51 cm, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, składana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
83×54×61 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie

86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
86×45×45 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Industrialna, materiałowa

Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie