





Wymiary 85×47×59 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tworzywo Tkanina: Bjorn Metal (czarny lakier) Kolor Jasnoszary Czarny Wymiary Szerokość siedziska: 35 - 41 cm Szerokość całkowita: 57 cm Głębokość siedziska: 42 cm Całkowita głębokość: 59 cm Wysokość siedziska: 50,5 cm Wysokość podłokietników: 64 cm Wysokość całkowita: 85 cm Waga: 5,5 kg Nośność: 110 kg Wykonanie Niestrzępiąca się tkanina z subtelnym efektem melanżu Fotel do wnętrz Dostarczane zdemontowane
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska | 50,5 cm |
| Waga | 5,5 kg |

86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×57×47 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
78×59×62 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×49×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie