








Wymiary 82×49×52 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Szary Ekoskóra: Szary Drewno: Buk Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 49 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 52 cm Głębokość siedziska: 42 cm Wysokość: 82 cm Wysokość siedziska: 47 cm Udźwig: 100 kg Waga: 4,6 kg Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Materiał | Drewno, Plastik |
|---|---|
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,6 kg |

82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
82×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
76-80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa

Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Materiałowa

45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie