

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 100% mikrofibra Gramatura: 160 g/m² Kolor Beżowy Wymiary Rozmiar: 90 x 200 cm Właściwości Miękki i trwały materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie ślizga się i mocno trzyma Nie wymaga prasowania Obszyty gumką po całym obwodzie prześcieradła Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (wg metki producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
| Materiał | 100% mikrofibra |
|---|---|
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko pojedyncze |
| Waga | 0,4 kg |



Bawełniana, satyna
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie

Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, perkalowa
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie


220×240 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
195×102×105 cm, dwuosobowa
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie