





Wymiary 32×108×37 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 555,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał dziecięcy Charlie marki Bloomingville Mini to uroczy mebel, który wprowadzi radość do każdego dziecięcego pokoju. Jego wygląd przedstawia wiernego psa Charliego, zachęcając do zabawy i tworząc przytulną atmosferę. Regał posiada dwie przestronne przegródki, które oferują mnóstwo miejsca do przechowywania książek i zabawek.
| Szerokość: | 108 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 11.6 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC 100% |
| Kolekcja | Charlie |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Właściwości | Na nóżkach |
| Kolor nóg | Brązowy |
| Materiał nóg | MDF |
| Powłoka | Barwienie |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Materiał | MDF |
| Kolor | Kolorowy |
| Material | MDF |
| Producent | Bloomingville Mini |



Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie






Klonowa
W magazynieDostawa gratis
Laminatowa, matowa
W magazynie
54×40×10 cm, drewniana
W magazynie

11×47×7 cm, plastik
W magazynie

Drewniana, głębokość
W magazynie



39×30×10 cm, drewniana
W magazynie


Błyszcząca
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana
W magazynie


26×33×10 cm
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

Kwadratowa

Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie