






Wymiary 88×44×53 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 143 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Aksamitna tkanina: Szary Metal: Czarny Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 44,5 cm Głębokość: 53 cm Wysokość: 88,5 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Głębokość siedziska: 40 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Udźwig: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło z delikatnym przeszyciem Wygodne wyściełane siedzisko Metalowe nogi zapewniające solidność i stabilność Ponadczasowy design pasujący do różnych stylów wnętrz Dostarczane w częściach do montażu Styl łączący proste formy i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę barw i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia oraz duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnią światło nawet podczas krótkich dni. Krzesło Turin doskonale wpasuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Różne kolory krzeseł przy jednym stole wyglądają świetnie – nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 44,5 cm |
| Waga | 4,2 kg |

Nowoczesna, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
74×51×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynie
Plastikowa, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, klonowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

Drewniana
W magazynieDostawa gratis
75×63×53 cm, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
48×32×99 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z drewna tekowego
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

Rustykalna
W magazynie
54×54×62 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
82×46×51 cm, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
48×32×99 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, metalowa

Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, rattanowa, dębowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, skórzana

Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Zające wielkanocne
W magazynie