


Wymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester Kolor Szara Biała Czarna Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Specyfikacja Nie wybielać, nie czyścić chemicznie Zalecana temperatura prania 40 °C Suszyć w suszarce przy niskiej temperaturze do 60 °C Nie trzeba prasować Zapięcie na zamek Opakowanie zawiera 1 sztukę
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Dwustronna | Nie |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Motyw | Zwierzęta |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, kwadratowa, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

40×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
40×40 cm, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie