Produkty, które mogą Ci się spodobać
Brak w magazynie
28,9 zł
Historia cen
- 1.05.2026 - 28,9 zł
- 19.04.2026 - 28,9 zł
Opis produktu
Ozdób mieszkanie rzeczami, z których tchnie romantyka. Śnieżna biel, pudrowy róż czy naturalne tony brązu pięknie wypełnią każdy kącik. Dodatki w stylu angielskiej prowincji potrafią nadać mieszkaniu wyjątkową, ciepłą atmosferę.
Wymiary
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Styl | Prowansalski |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Kwiaty |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Zawiera wypełnienie | Bez wypełnienia |
| Długość | 40 cm |
| Rozmiar poduszki | 40x40 |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Kwiecisty |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie można suszyć w suszarce |
| Producent | Dakls |
Recenzje
5.03 oceny
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Polecamy

62,99 zł
4Home Poszewka satynowa na poduszkę Cappuccino, 50 x 150 cm
Bawełniana, skandynawska, na zamek
W magazynie
63,68 zł79,99 zł
Bawełniana poduszka dekoracyjna z tuftowaną palmą, 30 x 50 cm
Bawełniana, poliestrowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

115,59 zł
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
54,22 zł86,32 zł
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
72,16 zł77,59 zł
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
96,51 zł103,77 zł
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
234,96 zł
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
331,27 zł
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

186,3 zł
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
120,5 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
250,91 zł305,99 zł
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
429,68 zł524 zł
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
209,73 zł
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
77,75 zł
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
231,62 zł249,05 zł
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
53,96 zł79,17 zł
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

623 zł
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
232,31 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
38,82 zł
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
618 zł754 zł
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, syntetyczna
W magazynieDostawa gratis



























































