
Zasłona ogrodowa GARDIO wodoodporna 150x220 cm, beżowy
150×220 cm
W magazynieWymiary 150×220 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester (mikrofibra) Kolor Szary Wymiary ± 5 % 150 x 220 cm Szerokość: 150 cm Wysokość: 220 cm Szerokość paska na drążek: 6,5 cm (mierzone na płasko) Szczegóły Wodoodporna tkanina 80% zacienienia Zawiera pasek na rzep Zalecana temperatura prania: 30 °C Nie bielić, nie czyścić chemicznie Nie suszyć w suszarce Prasować na niskiej temperaturze
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Rodzaj | Zaciemniający |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Umieszczenie | Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Długość | 220 cm |
| Przepuszczalność światła | Částečně zatemňovací |
| Rozmiar | 150 x 220 cm |
| Widok ar | Tak |

150×220 cm
W magazynie
150×220 cm
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, retro
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
140×201-300 cm, zaciemniająca, jednokolorowa
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie