












Wymiary 101-200×201-300 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 46 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester (mikrofibra) Kolor Brązowa Wymiar +/- 3% Szerokość: 140 cm Wysokość: 250 cm Wewnętrzna średnica metalowego pierścienia: 3,5 cm Szczegóły Częściowo zaciemniająca zasłona Zalecana temperatura prania: 30 °C Nie bielić Nie czyścić chemicznie Nie suszyć w suszarce Prasowanie do 110 °C
| Szerokość: | 101-200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 201-300 cm |
| Rodzaj | Zaciemniający |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Zawieszanie | Metalowe pierścienie |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Materiał | Poliester |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| System zawieszenia | Metalowe pierścienie |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Metraż | Gotowe |
| Długość | 201 - 300 cm |
| Przepuszczalność światła | Částečně zatemňovací |
| Średnica metalowego kółka | 3,5 cm |

101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Retro
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

101-200×201-300 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, retro
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie

Nowoczesna, kwiaty, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie