





Wymiary 85×220×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2003 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał sofy Rama: Wiórowa, lite drewno Obicie: Paros 06 Kolor obicia: Ciemnoszary Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: Tkanina welurowa Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 Typ siedziska: Wypełnienie piankowe Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30 Nóżki: Plastik Sofa jest pokryta tkaniną Paros, która ma przyjemną fakturę, jest miękka w dotyku i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Siedziska wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej, która zapewnia komfortowe siedzenie. Konstrukcja składa się z wytrzymałej płyty wiórowej uzupełnionej o lite drewno. Wymiary sofy Specyfikacja: Narożny zestaw wypoczynkowy Narożnik: Uniwersalny Szerokość: 220 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 85 cm Wysokość siedzenia: 37 cm Głębokość siedzenia: 71 cm Powierzchnia do spania: 130 x 200 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak (pod częścią siedzącą sofy) Zagospodarowanie łóżka: Tak Wolne poduszki do oparcia: 3 szt. Dekoracyjne poduszki: 2 szt. Dostarczane w elementach do montażu. Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Paros Przyjazna w dotyku tkanina Paros należy do tekstyliów pluszowych o regularnej strukturze. Wykonana jest z 100% poliestru, co nadaje tkaninie odporność i wytrzymałość. Aksamitna powierzchnia jest łatwa do czyszczenia za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Dzięki swoim funkcjonalnym właściwościom jest używana jako tkanina obić na fotele, łóżka tapicerowane czy zestawy wypoczynkowe. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwany też. testem Martindale'a. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższy wynik, tym lepiej. Tkanina Paros szczyci się wynikiem 50 000 cykli. Standardowe tkaniny w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm |
| Kształt | Narożne |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Głębokość siedziska | 71 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 200 cm |

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie