



Wymiary 75×120×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 223 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu Płyta wiórowa: dekor dąb Metal: Biały Wymiary stołu Szerokość: 120 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 75 cm Grubość blatu: 18 mm Waga: 17 kg Maks. nośność stołu: 50 kg Specyfikacja Blat stołu z płyty wiórowej Regulowane nóżki Dla 4 osób: 120 cm Dostarczane w demontażu Rozwijanie w wnętrzu wartości takich jak jakość, precyzja i umiarkowanie się opłaca. W prostocie odnajduje się piękno, co szczególnie aplikuje się do stylu skandynawskiego. Przemyślany design inspirowany krajami nordyckimi wprowadza do przestrzeni lekkość, energię i przestronność. Delikatna paleta kolorów optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Wnętrza wyróżniają się funkcjonalnością i czystością. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą duże otwarte przestrzenie pełne światła i harmonii. Stół jadalniany Tessa 120 x 60 cm dzięki swoim wymiarom nadaje się również do mniejszych pomieszczeń. Białe nogi i blat z dekoracją dębu ozdobią każdą jadalnię. Nie bój się łączyć z wyrazistszymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Materiał nóg | Metal |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Dekor drewna | Dąb |
| Kształt | Prostokątny |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Kształt nóg | Klasyczny |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Waga | 19,2 kg |

75×120×60 cm, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
76×60×120 cm, skandynawska, matowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie

Drewniana, drewniana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Okrągła, solidna
W magazynie
Drewniana, drewniana, industrialna
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, owalna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Okrągła, szklana
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Prostokątna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie