Produkty, które mogą Ci się spodobać
Poduszka ULTRASONIC 60x80 cm
Historia cen
- 29.04.2026 - 50 zł
- 22.04.2026 - 50 zł
Opis produktu
Materiał Materiał powierzchniowy: Warstwa wierzchnia – 100% mikrofibra (85 g/m²) | Warstwa spodnia: włóknina (35 g/m²) Wypełnienie: 100% poliester - włókno kulkowe Kolor Biały Wymiary Szerokość: 60 cm Długość: 80 cm Waga: 1040 g Specyfikacja Antyalergiczne materiały Miękki, trwały i lekki Delikatna i gładka powierzchnia poduszki Tkanina certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100 Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Można suszyć w suszarce na niskiej temperaturze Nie bielić, nie prasować
Specyfikacje
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
|---|---|
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Długość | 80 cm |
| Materiał obicia | Mikrofibra |
| Dla alergików | Dla alergików |
| Rozmiar poduszki | 60 x 80 cm |
| Waga | 1,04 kg |
| Masa poduszki | 1040 g |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Krepa pościel LOVEXA szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, krepowa
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło do łóżeczka dziecięcego GRENTIS zielone 110x160 cm
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Narzuta na łóżko MYSTIC GARDEN ciemnozielona Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło lodowy niebieski 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło białe 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło do dziecięcego łóżeczka ELIVINE białe 110x160 cm
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Stelaż listwowy rolowany 120 x 200 cm
W magazynie
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, ciemnozielone
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Szary bambusowy kosz na bieliznę SOBIKON
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Narzuta na łóżko FLORAL RIBBON, kremowy Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Ręcznik plażowy WALRA koralowy 90 x 180 cm
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie
Ręcznik plażowy WALRA różowy 90 x 180 cm, 100% bawełna
Plażowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana poszewka na poduszkę BLUMIRA POLY 45x45 cm, kolorowa
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie









































