








Wymiary 58×50×87 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Konstrukcja: Stal Pokrycie: Wodoodporny materiał Kolor Czerwona Biała Wymiary Długość: 87 cm Szerokość: 50 cm Wysokość: 58 cm Udźwig: 100 kg Waga: 1,7 kg Wymiary opakowania: 63 x 21 x 17 cm Specyfikacja W zestawie torba transportowa Wodoodporne pokrycie Bardzo lekka, ale wytrzymała konstrukcja Najlepszy towarzysz na letnie dni
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 87 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Funkcje | Składane |
|---|---|
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał | Stal, Poliester |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Tkanina wodoodporna |
| Długość | 87 cm |
| Wielkość | Dla jednej osoby |
| Tapicerka | Z obiciem |
| Układanie | Składane |
| Daszek | Bez daszka |
| Przeznaczenie | Plażowa |
| Waga | 0,1 kg |


58×50×87 cm, składana

Nieregulowana, głębokość
W magazynie


Wisząca, z poduszkami w zestawie
W magazynieDostawa gratis

Bujana, drewniana
W magazynie
Drewniana, składana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, regulowana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, składana, regulowana
W magazynie
Wisząca, bujana
W magazynie
Składana, metalowa, nieregulowana
W magazynie
Nieregulowana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
90×22×64 cm, bujana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Bujana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
17×55×87 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
115×108×70 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Drewniana, z drewna akacjowego, nieregulowana
W magazynie

Drewniana, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
Dostawa gratis
Drewniana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, regulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, regulowana, nieregulowana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie