








Wymiary 80×46×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 91 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Biały Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 54,5 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 42,5 cm Nośność: 120 kg Symbol skandynawskiego stylu to niewątpliwie natura. Styl inspirowany przyrodą wprowadza harmonię i północną elegancję do każdego wnętrza. Powróćcie do naturalnych korzeni w swojej jadalni i kuchni. Skandynawskie jadalnie są przestronne, przytulne i bardzo praktyczne. Nauczcie się łączyć i warstwować pastelowe kolory, wzory i materiały. Proste krzesła do jadalni można śmiało łączyć z bardziej wyrazistymi dodatkami. Białe krzesło do jadalni Kito z masywnym stołem stworzy ciepły efekt. Skandynawskie krzesła Kito są wygodne, pasują do małych i dużych pomieszczeń. Północną atmosferę podkreślą świeże zioła w lnianych wiszących doniczkach oraz duże lampy.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 42,5 cm |
| Waga | 4 kg |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
72×40×74 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie