





Wymiary 87×44×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Aksamitna tkanina: Czarna Metal: Matowa czarna Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 50,5 cm Głębokość siedzenia: 38 cm Wysokość: 87,5 cm Wysokość siedzenia: 47,5 cm Udźwig: 120 kg Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe podkładki oraz duże lampy metalowe. Skandynawski wystrój wnętrz nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet w krótkie dni. Czarne krzesło jadalniane Asti doskonale wpasuje się w jadalnię inspirowaną krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i czarne nogi można dopasować do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 47,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Waga | 3,8 kg |

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, głębokość
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skórzana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Skórzana, metalowa, dębowa
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
79×58×57 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, z podłokietnikami
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie