




Wymiary 88×45×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Aksamitna tkanina: Czarna Metal: Matowa czarna Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 50,5 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 87,5 cm Wysokość siedziska: 48 cm Udźwig: 110 kg Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są zawsze zielone rośliny, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawski wystrój nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnia światło nawet podczas krótkich dni. Czarny jadalniany krzesło Como doskonale wpasuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Proste pikowanie i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Doskonale wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Widok ar | Tak |

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
86×44×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
76×46×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
92×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie

Materiałowa

Tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniana, rattanowa, retro
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
87×45×52 cm, nowoczesna
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie