








Wymiary 90×43×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 91 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Jasnozielony Metal: Dekor drewna Wymiary (+/- 1 cm) Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Nośność: 110 kg Masa: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim wypełnieniem Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Tkanina obiciowa certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100 Solidne metalowe nogi z powłoką proszkową Dostarczane w stanie zdemontowanym Styl łączący proste formy i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów oraz naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia stołu i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie może się obejść bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło jadalniane Lava doskonale wpisuje się w jadalnię inspirowaną krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i metalowe nogi w drewnianym dekorze dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Waga | 4,2 kg |
| Głębokość siedziska | 38,5 cm |

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, dębowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
86×45×55 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Drewniana, retro
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, składana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
82×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
78×44×40 cm, drewniana, dębowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
82×48 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie