







Wymiary 90×43×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 134 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Welurowa tkanina: Musztardowy Metal: Dekor drewna Wymiary (+/- 1 cm) Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedzenia: 48,5 cm Maksymalne obciążenie: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim siedziskiem Ponadczasowy design z subtelnym pikowaniem Tkanina obiciowa posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 Solidne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym Dostarczane w częściach Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na skromne dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są rośliny wieczniezielone, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet w krótkie dni. Tapicerowane krzesło jadalniane Lava doskonale wpasuje się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste pikowanie i metalowe nogi w dekorze drewna dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Waga | 4,2 kg |
| Głębokość siedziska | 38,5 cm |

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
87×44×53 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×39 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×44×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, drewniana

86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie