

Wymiary 111×90×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 90 x 200 cm - Konstrukcja: MDF i sklejka - Obicie: Tkanina z bukli - Kolor: Kremowy - Wymiary: S105 x G214 x W111 cm - Styl: Nowoczesny - Obudź się z uśmiechem dzięki miękkości łóżka z pojemnikiem LIRIMO!
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |


Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
95×120×190 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
100×200 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
90×200 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
120×200 cm, sosnowa, materiałowa
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
110×90×190 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
90×190 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
101×98×201 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
101×98×201 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
120×200 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, nowoczesna
W magazynie
51-103×94-114×202 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie
Retro
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, rustykalna, retro
W magazynieDostawa gratis
128×114×206 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
110×90×190 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, rozkładana, drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, metalowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

90×200 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
120×200 cm, sosnowa, materiałowa
Dostawa gratis
120×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis