

Wymiary 95×120×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1649,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 120 x 190 cm - Konstrukcja: Sklejka - Obicie: Tkanina - Kolor: Jasnoszary - Wymiary: dł.141 x szer.215 x wys.95 cm - Styl: Nowoczesny - Komfort, o którym zawsze marzyłeś z łóżkiem ze skrzynią VANARI!
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
87×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×204 cm, nowoczesna, dębowa
Do wysłania za 4 tygodnie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
88×206 cm, dębowa, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
128×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
98×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, industrialna, materiałowa
W magazynie
98×206 cm, sosnowa, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis