

Wymiary 80×320×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna rozkładana prawostronna typu express z prążkowanego weluru taupe - Powierzchnia spania 140 cm - Materac 13 cm z pianką memory. Wymiary: D320 x G165 x W80 cm AMELIA
| Szerokość: | 320 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

80×320×165 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
86-108×258×212 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostępne w 2 sklepach
Dostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, skórzana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
86-108×258×212 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostępne w 2 sklepach
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis