
Łóżko 160 x 200 cm z pikowanym zagłówkiem - Szary - BALANSANO
124×160×200 cm, tapicerowana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratisWymiary 124×140×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1379,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko 140 x 190 cm z pikowanym zagłówkiem - Obicie: Tkanina - Konstrukcja: MDF i drewno - Kolor: Szary - Wymiary: szer. 151 x gł. 227 x wys. 123,5 cm - Styl: Romantyczny - Obudź dawny urok z łóżkiem BALANSANO!
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 124 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

124×160×200 cm, tapicerowana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
102×202×221 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis


Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

51×135×190 cm, drewniana, sosnowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
103×148×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
111×155×214 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis




Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
106×213×211 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, drewniana
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis