

Wymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 33 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał powłoki: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Jasnoszary Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Waga: 0,46 kg Specyfikacja Zdejmowana i pralna powłoka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią opakowania Zalecana temperatura prania 30–40 °C (wg metki producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Szara |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 45 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,46 kg |

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
50×50 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Prostokątna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Okrągła, bożonarodzeniowa, poliestrowa
W magazynie
50×50 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, hipoalergiczna, kwadratowa
W magazynie
50×50 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
40×40 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, nietypowa
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie