
Kwadratowa Poduszka 45x45 Cm Z Bawełny Louisa Design Biała - Nature - Sklum
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynieWymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Powłoka: 100% bawełna Wypełnienie: 100% poliester Kolor Żółta Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,6 kg Specyfikacja Z wypełnieniem wewnętrznym Zapięcie na zamek błyskawiczny Zalecana temperatura prania 30 °C Nie bielić Nie suszyć w suszarce Niewodoodporny Wygoda w zasięgu ręki Dodaj do swojego domu odrobinę wygody i stylu. Ta miękka poduszka jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale także praktycznym pomocnikiem do relaksu po długim dniu. Dzięki delikatnej powierzchni i jakościowemu wypełnieniu zapewnia przyjemne wsparcie podczas siedzenia i leżenia. Doskonale nadaje się na sofę, do fotela lub jako dekoracja na łóżko. Łatwa pielęgnacja zagwarantuje, że będziesz cieszyć się jej pięknem i komfortem przez długi czas.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Żółta |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,35 kg |

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, nietypowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie


45×45 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie



Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie