

Wymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 33 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Biały (dove white) Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Waga: 0,46 kg Specyfikacja Zdejmowalna i pralna poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią zestawu Zalecana temperatura prania 30–40 °C (według metki producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Nietypowy |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Biała |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 45 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,46 kg |

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, pianka pamięciowa, pierzasta
Do wysłania za 1 tydzień
45×45 cm
W magazynie
40×60 cm, dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
40×60 cm, pianka pamięciowa, pierzasta
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie
Poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Pierzasta, anioł
W magazynie

45×45 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie


45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie



45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

40×40 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie


Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie

Pierzasta
W magazynie
Prostokątna, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie