














Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 359 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Krzesła: Polipropylen – czarny Stolik: Metal – czarny Wymiary krzesła Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30–46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedzenia: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedzenia: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Nośność: 120 kg Wymiary stolika Długość: 50 cm Szerokość: 50 cm Wysokość: 70 cm Waga: 2,5 kg Specyfikacja Praktyczny i mobilny zestaw ogrodowy Odpowiedni również na mniejszy balkon lub taras Sztaplowane krzesła Nogi krzesła są zdejmowane dla łatwego przechowywania poza sezonem Uchwyt na środku stolika dla łatwego przenoszenia Wytrzymała metalowa konstrukcja stolika Plastik nie jest stabilny UV, zalecamy chronić krzesła przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych Dostarczany w stanie do samodzielnego montażu
| Materiał | Plastik, Metal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał krzesła | Plastik |
| Materiał stołu | Metal |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Ilość miejsc | Dla 2 osób |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Szerokośc krzesła | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 82,5 cm |
| Wysokość stołu | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 11,3 kg |
| Średnica stołu | 50 cm |

Metalowa
W magazynie
Rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie