







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 308 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Krzesła: polipropylen - szałwiowa zieleń Stolik: metal - czarny Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Udźwig: 100 kg Waga: ok. 3,4 kg Wymiary stolika Długość: 50 cm Szerokość: 50 cm Wysokość całkowita: 70 cm Waga: 2,5 kg Specyfikacja Zestaw dwóch krzeseł i stolika na ogród i balkon Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Lekkie siedzisko z łatwą pielęgnacją Stolik wyposażony w uchwyt do łatwego przenoszenia Odłączane nogi do łatwego przechowywania po sezonie Zalecamy chronić przed długotrwałym nasłonecznieniem w celu zachowania koloru Dostarcza się w częściach do samodzielnego montażu Praktyczny zestaw krzeseł ze stolikiem jest idealnym wyborem na chwile odpoczynku na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwej konserwacji nadaje się do codziennego użytkowania oraz sezonowych spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Ergonomicznie ukształtowane krzesła zapewniają komfort podczas picia porannej kawy, popołudniowego relaksu i wieczornych spotkań na świeżym powietrzu. Kompaktowy stolik oferuje wystarczająco dużo miejsca na przekąski, dekoracje lub ulubioną książkę, a cały zestaw tworzy przyjemne miejsce na odpoczynek pod gołym niebem.
| Materiał | Plastik, Metal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 82 cm |
| Materiał stołu | Metal |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Ilość miejsc | Dla 2 osób |
| Zestawy | Zestawy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokośc krzesła | 47 cm |
| Wysokość stołu | 70 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość krzesła | 51 cm |
| Waga | 9,3 kg |
| Nośność krzesła | 100 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Średnica stołu | 50 cm |
| Widok ar | Tak |

Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie

Metalowa, rattanowa
W magazynie
Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie

Metalowa, plastikowa
W magazynie
Składana, rattanowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, rattanowa, średnica
W magazynie
Drewniana, średnica
W magazynie
Metalowa, rattanowa, średnica
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, plastikowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, rattanowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa, średnica
W magazynie

Metalowa, rattanowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rattanowa
Dostawa gratis
Metalowa, plastikowa, średnica
W magazynie
Metalowa, składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, plastikowa, średnica
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie